Standartinių išmatavimų (170 x 100 cm) vėliavos gamybos kaina 28 EUR su PVM

Kiekviena valstybė vienokia ar kitokia forma reglamentuoja vieną iš svarbiausių valstybingumo atributų - savo valstybės vėliavą. Kiekvienoje šalyje tai gali būti skirtingo lygio teisiniai aktai, kuriose daugiau ar mažiau aprašoma vėliava, jos naudojimo taisyklės bei vėliavų gamybos aspektu pagrindiniai parametrai - detalus vėliavos etalonai, spalvų kodai ir vėliavos proporcijas. Detaliau su pasaulio valstybių teisinių vėliavų reglamentavimu galite susipažinti čia.

Tačiau Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymo 11 straipsnio 1-oje dalyje teigiama, kad kartu su Lietuvos valstybės vėliava keliamos užsienio valstybių, Europos Sąjungos ir tarptautinių viešųjų organizacijų vėliavos turi atitikti Lietuvos valstybės vėliavos dydį. Visą įstatymą galite paskaityti čia.

Negalime vertinti kiek toks užsienio valstybių vėliavų proporcijų reglamentavimas Lietuvos teisės aktais prieštaraujantis tų valstybių teisės normoms (kai kuriais atvejais neįmanoma neiškraipius etaloninio vėliavos atvaizdo, reglamentuoto užsienio valstybės teisiniais aktais adaptuoti Lietuvos respublikoje galiojančiam valstybių vėliavų santykiui 3:5) yra korektiškas tarptautinės teisės požiūriu, tačiau vadovaujantis Lietuvoje galiojančiais teisės aktais galima teigti:

Lietuvoje gali būti naudojamos užsienio valstybių vėliavos pagamintus pagal tos valstybės standartus, jeigu jos nebus keliamos kartu su Lietuvos valstybės vėliava. Priešingu atveju užsienio valstybės vėliavos kraštinių santykis turėtų būti 5:3.

Taigi dažniausiai Lietuvos rinkoje yra naudojamos užsienio valstybių vėliavos kurių santykis yra 5:3, o išmatavimai 170 x 100 cm.

Gal informacija pateikta šiame puslapyje yra "sunkoka" ir nebūdinga komercinio pobūdžio svetainėms, tačiau būdami savo srities profesionalai ir jausdami atsakomybę prieš užsakovus, jaučiame pareigą kuo išsamiau informuoti klientus apie galinčias kilti problemas, susijusias su užsienio vėliavų naudojimu Lietuvoje ir dar kartą akcentuoti:

1) Užsisakius užsienio valstybės vėliavą kurios santykis 3:5, kai kurių valstybių etaloninis vaizdas bus iškraipytas, tačiau Jūs nepažeisite Lietuvos teisės aktų keldami šią vėliavą šalia Lietuvos valstybės vėliavos.

2) Užsisakius užsienio valstybės vėliava, kuri atitiks visus tos užsienio valstybės reikalavimus tos šalies vėliavai ir jos santykis skirsis nuo santykio 3:5, keldami šia vėliavą šalia Lietuvos valstybės vėliavos, pažeisite Lietuvoje galiojančius teisės aktus.

Daugiau apie vėliavų teisinį reglamentavimą galite paskaityti čia.

Pagal jūsų pageidavimą pagaminsime bet kokių proporcijų ir dydžių užsienio valstybių vėliavas. Vėliavas gaminame ant specialaus vėliavinio poliesterinio audinio, tiesioginės skaitmeninės spaudos, sublimacijos ir šilkografijos (tiesioginio marginimo) būdais. Smulkiau apie gamybos technologijas galite susipažinti čia.

Kai kurių valstybių vėliavas sandėliuojame. Jas rasite:

Užsienio valstybių vėliavos