Stalo vėliavėlė su įmonės ar organizacijos simbolika, atrodo nereikšminga, tačiau gana svarbi įmonės įvaizdžio detalė. Ji suteikia kompanijai solidumo ir gali būti naudojama tiek kaip ofiso dekoro (apipavidalinimo) elementas, tiek parodų stendų apipavidalinimui, konferencijose, parodose, produktų pristatymuose (prezentacijose) verslo susitikimų metu. Lietuvos, miestų, kitų administracinių vienetų bei užsienio valstybių stalo vėliavėlės, taip pat bus naudingos visuose renginiuose, kuriuose reikia akcentuoti priklausomybę šaliai, mietui, ar vietovei, organizuojant tarptautinius renginius, ar priimant užsienio svečius.

Paprastai yra gaminamos trijų standartinių dydžių stalo vėliavėlės (10 x 17 cm, 12 x 20 cm ir 15 x 25,5 cm), tačiau galime pagaminti ir kitokių pageidaujamų išmatavimų vėliavėles. Nemažos dalies standartinių išmatavimų užsienio valstybių, bei didžiausių Lietuvos miestų bei regionų stalo vėliavėlės mes sandėliuojame, ir jas galite tiesiog įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, mūsų ofise, arba užsisakę telefonu ar elektroniniu paštu.

Stalo vėliavėlės yra gaminamos sublimacijos ar tiesioginės skaitmeninės spaudos būdu (apie gamybos technologijas plačiau galite susipažinti čia) ir yra atsparios skalbimui, jas galima lyginti, neišblunka. Gamybai paprastai naudojame taftą(sintetinį šilką) arba poliesterinį 110 gr. / kv. m vėliavinį audinį.

Pavyzdžiai:

Taftas, dvipusė sublimacija, metaliniai stoveliai

Vėliavinis audinys, tiesioginė skaitmeninė spauda

Stalo vėliavėlės pagal pageidavimą gali būti komplektuojamos su mediniais (42 cm aukščio) ar metaliniais (reguliuojamo aukščio 28 - 45 cm) stoveliais. Medinio stovelio kaina 2,88 EUR, metalinio 7,03 EUR.

Standartinių vėliavėlių gamybos kainos:

  Vėliavinis audinys (tiesioginė skaitmeninė spauda) Vėliavisnis audinys (dvipusė sublimacija) Taftas (dvipusė sublimacija)
10 x 17 cm 1,15 EUR 2,42 EUR 2,71 EUR
12 x 20 cm 1,50 EUR 2,88 EUR 3,17 EUR
15 x 25,5 cm 2,36 EUR 4,84 EUR

5,07 EUR

 

Kainos nurodytos su PVM.

Pastaba: Minimalus vėliavėlių užsakymas - ne mažiau kaip už 20 EUR vieno maketo ir išmatavimų vėliavėlių.

Gamybos terminas 2 - 4 darbo dienos. Prireikus skubiau, taip pat pasistengsime padėti. Skambinkit 600 02436.