Standartinių išmatavimų (170 x 100 cm) Lietuvos vėliavos kaina 20,57 EUR

Standartinių išmatavimų (170 x 100 cm) Lietuvos Valstybės istorinės vėliavos (šilkografinės) kaina 22,99 EUR

Kainos nurodytos su PVM

Visos vėliavos pagamintos mūsų įmonėje. Iš Kinijos, Lenkijos ir kitų šalių neimportuojame.

Lietuvos Respublikos vėliava

 

Lietuvos Valstybės istorinė vėliava

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės vėliavos ir kitų vėliavų įstatymu, Lietuvos valstybės vėliava – oficialus Lietuvos valstybės simbolis, tautinė vėliava – audeklas iš trijų lygių horizontalių spalvų juostų: viršutinės – geltonos, vidurinės – žalios, žemutinės – raudonos, o . Lietuvos valstybės istorinė (herbinė) vėliava – istorinis Lietuvos valstybės simbolis, audeklas, kurio raudoname lauke vaizduojamas baltas (sidabrinis) šarvuotas raitelis ant balto (sidabrinio) žirgo, laikantis dešinėje rankoje virš galvos iškeltą baltą (sidabrinį) kalaviją. Prie raitelio kairiojo peties kabo mėlynas skydas su dvigubu geltonu (auksiniu) kryžiumi. Žirgo balnas, gūnia, kamanos ir diržai mėlyni. Kalavijo rankena, kamanų žąslai, balno kilpa ir pentinas, makšties bei žirgo aprangos metaliniai sutvirtinimai ir pasagos geltoni (auksiniai). Šių vėliavų gamybą, naudojimo tvarką, atitikimą standartams reglamentuoja dar keletas teisės aktų. Detaliau su jais galite susipažinti čia.

Mes griežtai laikomės teisės aktuose numatytų reikalavimų šių vėliavų gamybai, tiekiame šias vėliavas Lietuvos kariuomenei ir kitoms valstybės ir savivaldybių institucijoms, todėl garantuojame šių vėliavų atitikimą standartams.

Įstatyme yra numatytas šių vėliavų ilgio ir pločio santykis 3:5. Tuo santykiu vadovaujantis ir galime pagaminti bet kokio dydžio vėliavas, tačiau populiariausios yra 170 x 100 cm vėliavos.