Standartinių išmatavimų (170 x 100 cm) vėliavos gamybos kaina 28 EUR su PVM

Vėliava su įmonės ženklu ar logotipu - labai efektyvi nebrangi reklamos ir reprezentacijos priemonė, vertinant kainos ir efektyvumo santykį. Plazdanti vėliava labiau patrauks dėmesį, nei žymiai didesnių matmenų stacionarus ir statiškas (ir, žinoma, daug brangesnis) reklaminis skydas. Tai ir labai mobili reklamos priemonė. Naudojant mobilius stulpus, vėliavas galima naudoti ne tik prie nuolatinės įmonės ar organizacijos rezidencijos, bet ir pristatant save ar savo produktus parodose ir kituose įvairiuose renginiuose.

Vėliavas gaminame ant specialaus vėliavinio poliesterinio audinio, tiesioginės skaitmeninės spaudos, sublimacijos ir šilkografijos (tiesioginio marginimo) būdais. Smulkiau apie gamybos technologijas galite susipažinti čia. Atsižvelgiant į vėliavos dizainą, kiekį, eksploatacijos sąlygas, patarsime ir pasiūlysime optimaliausią gamybos būdą.

Šiuo metu Lietuvoje populiariausios yra 170 x 100 cm vėliavos. Matyt, tam daro įtaką, kad toks standartinis Lietuvos Respublikos vėliavos dydis yra numatytas teisės aktuose, o įmonių ar organizacijų vėliavos neretai keliamos kartu su Lietuvos Europos Sąjungos ar kitų užsienio valstybių vėliavomis. Žinoma, mes gaminame bet kokių matmenų vėliavas - nuo mažiausių stalo vėliavėlių iki keliamų aitvarais, oro balionais ar lėktuvais, kurių plotas gali siekti šimtus kvadratinių metrų.

Norėdami užsisakyti vėliavą, kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., jei turite, pridėkite grafinę medžiaga. Kilus klausimams skambinkite tel. 860002436