Automobilinės vėliavėlės - puiki ir nebrangi priemonė reklamuoti teikiamas paslaugas ar produktus. Taip pat, tai efektyvi priemonė atkreipti dėmesį pilietinių akcijų, rinkimų ar kitokių renginių metu. Be abejo, tai ir puikus atributas, sukuriantis bendrumo ir pakylėjimo jausmą svarbių sportinių varžybų metu ar kuriantis gerą nuotaiką švenčiantiems asmenines šventes aplinkiniams ir šventės dalyviams.

Automobilinių vėliavėlių dydis paprastai buna 30 x40 cm dydžio. Lietuvos Respublikos ir Lietuvos istorinė automobilinės vėliavėlės - 30 x 50 cm. Automobilinės vėliavėlės gaminamos ant specialaus vėliavinio poliesterinio audinio ir yra atsparios blukimui, drėgmei ir mechaniniam poveikiui. Jos komplektuojamos su specialiu koteliu, kuriuo patogiai ir greitai galima pritvirtinti vėliavėlę prie automobilio jo nepažeidžiant.

Automobilinių vėliavėlių gamybos kaina 5,45 EUR/vnt. Minimalus užsakymas - 4 vnt. vieno dizaino vėliavėlių. Kaina nurodyta su PVM.

Norėdami užsisakyti automobilines vėliavėles su jūsų pageidaujamu piešiniu ar logotipu, kreipkitės el. paštu info@veliavufabrikas ar tel. 860002436.

Šių vėliavėlių turime prekyboje.